0

Elastický provaz Nite Ize KnotBone s přizpůsobitelnou délkou – krátký

299
Výrobce:  Nite Ize
Číslo produktu: NI-KBB5-03-01

Na objednávku

Tento produkt je dostupný také v následujících variantách:
Elastický provaz Nite Ize KnotBone s přizpůsobitelnou délkou 25-121 cm Elastický provaz Nite Ize KnotBone s přizpůsobitelnou délkou 25-121 cm 390 Kč
Plochý elastický provaz Nite Ize KnotBone 23-97 cm Plochý elastický provaz Nite Ize KnotBone 23-97 cm 390 Kč

Popis

U nás v Nite Ize se skoro nedokážeme podívat na obyčejné, denně používané nástroje bez toho, že bychom přemýšleli nad tím, jak je zdokonalit. Lidi okolo nás to občas trochu štve (vlastně pořád), ale výsledkem je řada výrobků, které mají společnou jednu důležitou věc – všechno jsou to chytřejší a uživatelsky přátelštější verze svých původních předloh.

Vezměte si třeba náš elastický provaz KnotBone s přizpůsobitelnou délkou. Místo obvyklých háků je na koncích opatřený karabinami, takže provaz ke kotevním bodům nejen připevní, ale také jej zafixuje na pozici. Místo obyčejné gumy, která časem ztrácí své vlastnosti, je KnotBone vyrobený z trvanlivého a vysoce kvalitního materiálu. Provaz je na obou koncích protažený karabinami a umožňuje přizpůsobit délku v rozmezí 121 cm až 25 cm u velikosti provazu č. 9 a v rozmezí 71 cm až 15 cm u velikosti provazu č. 5. Jakmile dosáhnete požadované délky provazu, zafixujte jej v dané pozici jednoduchým omotáním a zaklopením pojistky. Na konci provazu jsou přidané malé plastové záklopky, které provaz a s ním váš náklad udrží na místě. Už nemusíte potahovat, napínat a posunovat provaz pořád dokola, abyste jej udrželi správně napnutý – ať už použijete elastický provaz KnotBone kdekoliv, pokaždé bezpečně zůstane právě tam, kde jej potřebujete, a přesně v té délce, v jaké jej potřebujete.

  • velikost č. 5 – provaz o průměru 5 mm, délka v rozmezí 71 cm až 15 cm
  • rozměry: 635.00mm x 21.84mm x 26.75mm
  • váha: 41.00g

Pozor: Před použitím si přečtěte bezpečnostní instrukce a návod na použití. Při používání elastických provazů je potřeba dodržet bezpečnostní opatření. Výrobek před použitím pečlivě prohlédněte. Pokud zjistíte narušené, roztřepené nebo jinak poškozené konce, provaz nepoužívejte. Pokud jsou karabiny poškozené nebo deformované, výrobek nepoužívejte. Nepoužívejte na ostré nebo abrazivní povrchy. Západka karabiny musí být zcela uzavřená – nevkládejte provaz do místa zámku karabiny, ani jej nevkládejte jiným způsobem, který by znemožnil západce se zcela uzavřít. Při manipulaci s elastickým provazem používejte ochranu očí. Provaz napínejte opatrně a stůjte tak, aby vás při nechtěném puštění nemohl zranit. Provaz nikdy nenatahujte směrem přímo k tělu či od těla nebo směrem k jiné osobě. Nenapínejte provaz na více než 50 % původní délky. Přepínání provazu může způsobit jeho selhání nebo uvolnění západky a následné nechtěné uvolnění. Náhlé nežádoucí uvolnění provazu může způsobit vážné zranění nechráněných částí těla, zejména očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro horolezectví. Výrobce nenese zodpovědnost za ztráty, zranění či škodu způsobenou nesprávným použitím výrobku.

Hodnocení

Uživatelská recenze - Elastický provaz Nite Ize KnotBone s přizpůsobitelnou délkou – krátký
* Povinná informace

*
Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek.
Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
Celkové hodnocení
 


 
Uživatelská recenze byla úspěšně vytvořena. Děkujeme!
Doporučujeme zakoupit společně se zbožím (vše skladem)
1 z 1