0
Zobrazit katalog

Chytrý čistič Real Avid BORE BOSS ráže .44/.45

Popis

BORE BOSS Chytrý čistič hlavní ráže .44 / .45

Bore Boss® je geniálně inovativní čistič hlavní. Jde o maximálně kompaktní čisticí řešení, první čistič hlavní na světě vybavený navíjecím systémem. Snadno se skladuje, lehce se používá, hladce se odvíjí a je vždy připravený na použití v terénu. Skládá se z jediné šňůry s integrovaným kartáčkem z fosforového bronzu a textilním vytěrákem. Šňůra je navinutá na jedinečném držáku Flex-Case, takže se nikdy nezasukuje a dobře se skladuje. Jednoduše otočte pružné okraje držáku naruby, uvolněte šňůru, vložte do hlavně a použijte háček na držáku k protáhnutí šňůry hlavní. Přidejte si tento čistič do batohu nebo si jej schovejte do kapsy. To nejlepší, co můžete mít – tedy pokud se vám zbraň nečistí sama. 

 

Podrobnosti o produktu

  • čisticí šňůra je šikovně uschovaná v držáku nástroje;
  • šňůru lze snadno a rychle připevnit do háčku na držáku;
  • držák je vyrobený z odolného polykarbonátu obaleného pružnou vrstvou;
  • kartáček z fosforového bronzu ;
  • 30cm šňůra pro krátké zbraně;
  • 21cm vytěrák pro krátké a dlouhé zbraně 

Snadné a rychlé čištění hlavně

Odviňte ocelovou šňůru z držáku a vložte ji do hlavně pod libovolným úhlem. Připevněte šňůru druhým koncem k háčku na držáku a protáhněte šňůru hlavní. Tomu se říká chytré čištění hlavně.

Jednoduché a čisté skladování

Bore Boss je nový typ čisticího systému, který se dobře skladuje. Šňůra je ovinutá na držáku, takže se olej a nečistoty nepřenesou na další výbavu a štětiny kartáčku se nepoškodí.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadné použití

Rukojeť držáku je tvarová tak, aby při čištění dobře padla do ruky. Bore Boss je jediný čisticí systém, se kterým pravidelná údržba hlavně nebude nepříjemnou povinností.

Skladný design na cesty

Čisticí systém přidejte do batohu k ostatní výbavě nebo si jej schovejte do kapsy, abyste jej měli kdekoli po ruce. Bore Boss vám bude dělat společnost, ať už vás vaše dobrodružná výprava zavede kamkoli. 

Hodnocení

Uživatelská recenze - Chytrý čistič Real Avid BORE BOSS ráže .44/.45
* Povinná informace

*
Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek.
Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
Celkové hodnocení
 


 
Uživatelská recenze byla úspěšně vytvořena. Děkujeme!