0
Zobrazit katalog

Sada Power+ : Svítilna Armytek Barracuda v2 XP-L HI / Studená bílá + 2 baterie 18650 3500mAh + Nabíječka + Adapter

Zboží je nedostupné

3990,- s DPH

Zboží je nedostupné

Výrobce:  Armytek
Číslo produktu: F03202SC_Set

Popis

Sada Power+ : Svítilna Armytek Barracuda v2 XP-L HI / Studená bílá + 2 baterie XTAR 18650 3500mAh + Nabíječka XTAR MC2 + Adapter XTAR

Armytek Barracuda je profesionální LED svítilna od kanadského výrobce nabitá nejmodernějšími technologiemi. Svítilna má počítačem optimalizovaný, velmi hluboký reflektor, který spolu s výborným výkonem umožňuje posvítit i tam, kam konkurenční svítilny nedosvítí. Díky tomu, a též díky mimořádné odolnosti, je velmi oblíbená mezi hlídacími agenturami. Jedná se skutečně o svítilnu špičkových vlastností, která velmi dobře poslouží jak profesionálům z řad policie, hasičů, strážců, tak též outdoorovým nadšencům, kteří chtějí mít to nejlepší, co je k mání.

Ultra výkonná vyhledávací svítilna Armytek Barracuda Pro v2 XP-L High Intensity (Studená bílá) disponuje světelným tokem až 1350 lumenů na LED (cca 1150 ANSI lumenů) a dosvitem až 775 metrů. Svítilna je osazená nejnovější výkonnou LED Cree XP-L High Intensity a je určená primárně pro záchranáře, osobní obranu a pro lovce. 

Volit lze ze 6 světelných režimů, přičemž elektronika udržuje konstantní intenzitu světla. Svítilnu lze napájet ze čtyř jednorázových CR123A baterií nebo čtyř nabíjecími akumulátory li-ion R123 nebo dvěma nabíjecími akumulátory li-ion 18650 (doporučujeme). 

Parametry svítilny Armytek Barracuda Pro v2 XP-L High Intensity (Studená bílá):

Používá prémiovou vysoce výkonnou LED Cree XP-L High Intensity s životností 50 000 hodin. Pro dobrý odvod tepla je LED dioda umístěna na speciálním měděném chladiči. Špičková digitální elektronika udržuje konstantní výkon ve všech režimech.

Driver je optimalizován, elektronika tak má zanedbatelnou výkonovou ztrátu a díky tomu je energie z baterií využita v maximální možné míře pro napájení LED čipu.

Driver je vybaven elektronickou teplotní ochranou, která má za úkol zabránit poškození LED nebo elektroniky nadměrným teplem (Active Thermal Management). 

Celkem čtyři úrovně světelného výkonu: 1150 lumenů (1.7 h) – 370 lumenů (6 h) – 170 lumenů (17 hodin) – 28 lumenů (70 hodin) – 1,7 lumeny (30 dní) - stroboskop 15Hz / 1150 lumenů (3.3 h). 

Parabolický hladký reflektor vytváří kužel s dosvitem cca 775 metrů. Světelný kužel: 5° ohnisko (hotspot), 40° halo (spill).

Digitální elektronika s konstantní regulací.  Ochrana proti nechtěnému zapnutí svítilny při transportu.

Ochrana proti poškození při opačném vložení baterií. 

Kontaktní pružiny ze speciálního materiálu se zvýšenou elektrickou vodivostí.

Úderný ráfek z nerezové oceli s černou povrchovou úpravou našroubovaný na reflektoru svítilny.

Vyrobeno z hliníkové slitiny s pískovanou povrchovou úpravou Hard Anodized III a tvrdostí 400HV.

Nárazuvzdorná pádům z výšky 30 metrů. Svítilna je vodotěsná dle standardu IP68 (highest) až do hloubky 50 metrů. Svítilna má zvýšenou vodotěsnost, není však určena pro potápění. Odolnost proti vodě zachováte pouze kvalitní údržbou, především těsnící O-kroužky je nutno kontrolovat a mazat vhodným lubrikantem, při opotřebení či poškození je ihned vyměňte.

Tvrzená ultra průzračná čočka s antireflexním povrchem. 

Taktický spínač s funkcí okamžité aktivace namáčknutím.

Rozměry 26,2 cm (délka) x 6,4 cm (průměr hlavy) x 2,54 cm (průměr těla). Hmotnost 303 gramů (bez baterií).

Upozornění: Používejte pouze kvalitní CR123A baterie nebo chráněné li-ion akumulátory. Vyndejte baterie ze svítilny pokud ji nebude delší dobu používat nebo pokud jsou baterie vybité. Jinak může u některých méně kvalitních baterii dojít k poškození svítilny. Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. 

BATERIE NEJSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !!!

Doporučujeme dokoupit: baterie Armytek Li-Ion 18650, nabíječka XTAR VP2 nebo USB XTAR SV2, mazání pro svítilnu Armytek NyoGel 760G

Hodnocení

Uživatelská recenze - Sada Power+ : Svítilna Armytek Barracuda v2 XP-L HI / Studená bílá + 2 baterie 18650 3500mAh + Nabíječka + Adapter
* Povinná informace

*
Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek.
Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.
Celkové hodnocení
 


 
 
Uživatelská recenze byla úspěšně vytvořena. Děkujeme!